iPixel ™ Alma Harmony Pro to jedyny taki laser frakcyjny z opatentowaną technologią Pixel Pro, która skutecznie stymuluje nowe komórki do zastąpienia starych, bez niebezpiecznych ubytków i zagrożenia dla zdrowej tkanki.

Harmony iPixel™ to bardzo skuteczny zabieg resurfacingu skóry przy zastosowaniu lasera frakcyjnego, który przynosi wyraźną poprawę ogolnej kondycji skóry - elastyczności, kolorytu oraz struktury.

Efekt? Mlodsza i pieknięjsza skóra, bez niedoskonałości!

W Skin Clinic wiemy, że połączenie lasera frakcyjnego z osoczem bogatopłytkowym PRP to jeden z najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych na świecie zabiegów estetycznych o charakterze anti-aging.

Chcesz przekonać się o jego efektach? Dokonale się składa, ponieważ teraz do każdego zabiegu iPixel, zabieg osocza bogatopłytkowego otrzymasz z 40 % rabatem.

Spiesz się, promocja jest ograniczona w czasie.

 

 

 

Regulamin promocji:

  • Oferta jest bezzwrotna.
  • Płatność musi być dokonana z góry za pakiet, a realizacja zabiegów ustalania indywidualnie z każdym Klientem zgodnie z przyjętą procedurą zabiegową.
  • Promocja nie łączy się z innymi.
  • Oferta dotyczy zabiegów na twarz oraz ciało.
  • Promocja na pakiet zabiegów obowiązuje od 15.09 do 30.11.2020 r.
Wyślij wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych: adresu e-mail w celu skorzystania z usług medycznych / kosmetycznych naszego gabinetu.
Kontakt

Skin Clinic
ul. 11 Listopada 1 lokal 9
09-402 Płock

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 608 414 464

Godziny otwarcia

Wtorek - Piątek: 12.00 - 20.00
Sobota: 9.00 - 15.00
Niedziela - Poniedziałek: Zamknięte
Klauzula informacyjna dla klientów
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 SkIN CLINIC. Projekt i wykonanie: HEDEA
X

Right Click

No right click